Apie mus

UAB ,,Pandmeta”, įkurta 1978 m. Pandėlyje, Rokiškio raj., Lietuvoje, specializavosi metalinių detalių, skirtų bendrovės „Ekranas“ kineskopams, gamyboje. 2005 m. UAB “Pandmeta“ buvo įregistruota kaip privati bendrovė.

Įmonės pagrindinė veikla – technologinių transportavimo sistemų, įvairių metalo konstrukcijų gamyba.

Bendrovė turi galimybę projektuoti ir gaminti nestandartinius gaminius pagal individualius užsakymus.
UAB „Pandmeta” dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, kurie patirties įgijo ilgai dirbdami žymiose metalo apdirbimo pramonės įmonėse.
Bendrovė turi savo gamybinę bazę, kuri leidžia šiuolaikinių įrengimų pagalba laiku ir kokybiškai vykdyti užsakovų pageidavimus.
UAB ,,Pandmeta” iš kokybiškų medžiagų gaminama produkcija nuolat tobulinama ir atitinka šiuolaikinius pramonės, žemės ūkio, aplinkosaugos reikalavimus ir pirkėjų lūkesčius.

UAB ,,Pandmeta” tikslas yra gaminti ir sutartu laiku tiekti klientams kuo aukštesnės kokybės ir palankesnės kainos produktus. Šiuo metu bendrovės kolektyvas yra sukūręs daug gaminių. Tai įvairūs gravitaciniai rolgangai, varomi transporteriai, traversiniai vežimėliai, juostiniai konvejeriai, pakeliami stalai, pasukimo centrai, sandėliavimo sistemos, atliekų konteineriai, įvairios taros ir pan.

Tarp UAB „Pandmeta“ užsakovų ir pagamintos produkcijos naudotojų yra Lietuvos, Baltarusijos baldų gamintojai, kitų ES šalių firmos (UAB „Visagino linija“, UAB “Narbutas ir Ko“, UAB “SWEDSPAN Girių bizonas“, UAB „SWEDWOOD Kazlų Rūda“, AB „Vilniaus baldai“, AB „Klaipėdos mediena“, AB „Freda“, „ZOV“ koncerno gamyklos, BĮ „Softform“ , RAUFOSS FUEL SYSTEMS AS, „Trioliet Mullos BV“ ir kiti).

Šiuo metu UAB „Pandmeta“ ieško partnerių, kuriems gali:

– teikti savo sukurtus ir pagamintus gaminius;
– gaminti gaminius pagal užsakovų brėžinius;
– projektuoti ir gaminti gaminius pagal užsakovų techninius reikalavimus.

UAB „Pandmeta“ privalumai yra:

– užtikrinta kokybė;
– konkurentabili kaina;
– sutartu laiku pagaminta produkcija;
– galimybė ir patirtis gaminti produkciją vienetais arba nedidelėmis partijomis;
– galimybė ir pasiruošimas keisti gaminių parametrus gamybos eigoje;
– ilgalaikė teigiama patirtis dirbant su ES partneriais.

Laukiame žinių iš Jūsų ir tikimės abipusio naudingo bendradarbiavimo. 

Įmonėje veikia sertifikuota kokybės valdymo sistema atitinkanti ISO 9001 standarto reikalavimus.

es

UAB “Pandmeta“ sėkmingai užbaigė projekto „Techninės galimybių studijos parengimas, siekiant įvertinti gamyboje naudojamų ritinėlių panaudojimo kuriant naujus produktus galimybes, atsižvelgiant į ritinėlių technines charakteristikas“ (projekto Nr. VP2-1.3-ŪM-01-K-02-200) įgyvendinimą.

Šiam projektui įgyvendinti iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę „Idėja LT“ bendrovei suteikta iki 66.075,00 Lt (iki 50,00 proc.) parama.

UAB „Pandmeta“, veikiančios nuo 2005 m, pagrindinė veikla – nestandartinių metalo konstrukcijų ir pramoninės paskirties transportavimo sistemų gamyba. Įmonės specialistai sukūrė ir suprojektavo visą eilę gaminių, skirtų baldų pramonei (įvairūs gravitaciniai rolgangai, varomi rolgangai, traversiniai vežimėliai, juostiniai konvejeriai, ritininiai konvejeriai, pakeliami stalai, atliekų konteineriai, įvairios taros, pasukimo centrai ir t.t.). Iki 25% bendrovės pagamintos produkcijos eksportuojama.

Šiandien pramoninės paskirties įrangos ir transportavimo sistemų gamyboje yra naudojama daugybė skirtingų rinėlių konstrukcinių ir technologinių sprendimų. Tuo tarpu informacijos apie tai, kokie konstrukciniai sprendimai ir rolgangų ritinėlių techninės charakteristikos geriausiai tinka vieno ar kito pramoninės paskirties įrenginio ar sistemos gamybai, nėra. Tekėjai pateikia labai mažai informacijos apie ritinėlių pritaikymo ribas, mechanines, termines, ilgaamžiškumo ir pan. charakteristikas. Nėra skirtingų ritinėlių konstrukcinių sprendimų tarpusavio palyginamųjų duomenų.

Projekto, kurio pagrindinis tikslas – pasirengti naujų gaminių, skirtų pramonės įmonėms bei pagrįstų skirtingomis ritinėlių konstrukcijų techninėmis charakteriskomis kūrimo MTTP veikloms – metu bendradarbiaujant su mokslininkais buvo parengta gamyboje naudojamų ritinėlių panaudojimo kuriant naujus produktus techninė galimybių studija. Techninėje galimybių studijoje buvo ištirtos UAB „Pandmeta“ gaminamų ir tolimesnių gaminių (nestandartinių metalo konstrukcijų ir transportavimo sistemų) gamyboje naudojamų rolgangų ritinėlių konstrukcinės sistemos, įvertintos jų tobulinimo ir pritaikymo kuriant naujus produktus galimybės.

Daugiau informacijos: 
www.pandmeta.comwww.esparama.lt

 • Paroda_007sumazinta

  Balttechnika-2010
 • IMG_3526
 • pand_isore

 • Hannover Messe-2011

  Hannover Messe-2011
 • DSCF1165

  ELMIA Subcontractor 2011 November 8 – 11, 2011, Jönköping Sweden
 • Baltechnika 2012

  Baltechnika 2012

 • Tech Industry 2015

  Paroda Tech Industry 2015

be pavadinimo